Mindentudás Egyeteme Pitvaroson

2014. április 11.

__________________________________________________________

2014. április 11-én, iskolánk Diákönkormányzata második alkalommal szervezte meg a Mindentudás Egyeteme Pitvaroson rendezvényt.
A szép számú hallgatóság először Szüllő Ádám a BME Villamosmérnöki Tudományok Doktori Iskolájának utolsó éves doktorandusz hallgatójának a Passzív radarok alkalmazása a légiirányításban előadását hallhatta. Őt követte Pártos Sándor, aki a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar, elektronika szakirány radartechnikai specializáció IV. évfolyamos hallgatója. Témája a Lopakodók légifelderítésének lehetséges megoldásairól szólt. Majd a legvégén Kasuba Róbert, a Szegedi Tudományegyetem Állam - és Jogtudományi Kar III. évfolyamos hallgatója ismertette meg az Európai Ombudsman szerepét az Uniós és a magyar jogban.