"Sportolj, és ne verekedj"! - rendezvénysorozat

2015. május 4-8. __________________________________________________________

Iskolánk, a Pitvarosi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és a Csanádpalotai Dér István Általános Iskola 2015. május 4-8. között  egy közös pályázat keretében szervezte meg az "Sportolj és ne verekedj!" rendezvénysorozatot, mely a TÁMOP 3.1.4-B "Köznevelés az iskolában" - PH Modul keretében valósult meg.

1.program: Drogrevenciós előadás

A rendezvénysorozat első programja egy előadás volt, ami a függőségekről szólt. Előadója Néveri Cintia volt, akinek a felkészülését és hangulatos előadását köszönjük!

2. program: Kispályás labdarúgó kupa

A rendezvénysorozat második programja egy meghívásos kispályás labdarúgó kupa volt a pitvarosi Petőfi téri rekortán pályán, melyen 5 csapat vett részt. A nagy meleg ellenére jó hangulatú, és színvonalas mérkőzéseket is láthattak a kilátogató személyek.

Végeredmény:

1. hely - Dér István Általános Iskola (Csanádpalota)

2. hely - Szlovák Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda (Tótkomlós)

3. hely - Pitvarosi Petőfi Sándor Általános Iskola és AMI

3. program: Flashmob

A rendezvénysorozat harmadik programja egy flashmob volt, melyet az iskola udvarán adott elő az 5. osztály.

4. program: Alsós Atlétika Verseny

A rendezvénysorozat negyedik programja egy Alsós Atlétika Verseny volt, melyre Nagyérről, Ambrózfalváról, Csanádalbertiről, Csanádpalotáról is érkeztek gyerekek. Összesen 124 alsós mérte össze erejét, 4 korcsoportban éd nemenként külön. A verseny végleges eredménye rövidesen posztolva lesz.

Külön köszönjük a segítő pedagógusok és a 7. osztályos tanulók segítségét a szervezésben.

Reméljük jövőre találkozunk!