Megyei Angol
 Országismereti Verseny

Pitvaros, 2012. február 19.

____________________________________________________________

Megyei angol országismereti versenyen vettünk részt a makói Kálvin téri Református Iskolában. A résztvevő 50 - főként nyolcadikos - gyerek 3 fős csapatokban versenyzett. Rajtunk kívül még voltak diákok többek közt Csongrádról, Szegedről, Szentesről, Makóról, Marosleléről is. A verseny szóbeli és írásbeli részből állt, sok esetben nyelvvizsga feladatokkal. A mi iskolánkat Hatternik Adél 7. oszt., Harcsás Réka 7. oszt., és Néveri Bence 8. oszt. tanulóból álló csapat képviselte és a nagyon erős mezőnyben és igen szoros versenyben a 6. helyet szerezték meg. Gratulálunk! szép munka volt!

Videó a versenyről: http://www.youtube.com/watch?v=zo9XV7AOGrI

Szüllőné Cződör Mária