Virtuális Algebria

_____________________________________________________________________________

2011. március 25-ig iskolánk 3 diákja volt lakója a virtulás Algebria szigetének. 4 héten keresztül gyűjthették az internetes program keretében az ottani fizetőeszközt, a gyémántokat, amelynek eredményeként rangot kaptak. Ha valakinek nem volt elég ideje, akkor nagyon lemaradhatott a több száz versenyző között, elveszthette a nehezen kivívott polgári rangot. Harcsás Réka, Hatternik Adél 5.osztályos, és Berta Orsolya 6. osztályos diákunk fejlesztette ennek keretében számolási készségét. Sajnos a verseny nem adhatott igazi sikert az alsóbb évfolyamosoknak, mert olyan szintű feladatokat is adtak, amelyek nem is az általános iskola anyagához tartozik, még emelt szinten sem. Az elért eredményük viszont összesítésben is kimagasló, hisz olyan iskolákat előztek meg, és végeztek a közép mezőnyben, ahol 30-35 versenyző vett részt egyszerre. Helyezések:

- Berta Orsolya 41. helyezés, Lovag
- Harcsás Réka 420. helyezés, Polgár
- Hatternik Adél, 437. Polgár

Gratulálunk, és jövőre megint megpróbáljuk!