I. Amatőr Területi
 Asztalitenisz Verseny

Pitvaros, 2013. április 13.

____________________________________________________________

Iskolánk és Óvodánk Gyermekeiért Alapítvány április 13-án rendezte meg hagyományteremtő Területi Amatőr Asztalitenisz Versenyét. A jó hangulatú versenyre 59 játékos nevezett, akik Pitvaroson kívül Zsombóról, Szegedről, Makóról, Apátfalváról, Csanádpalotáról, Végegyházáról, Tótkomlósról, Nagyérről, Ambrózfalváról és Csanádalbertiről is érkeztek.

A verseny díszvendége Dr. Bohács Gábor, a Békési TE extraligás játékosa volt, aki jelenleg az Országos Összesített Ranglista 15. helyezettje (ebben benne vannak a külföldön játszó profi játékosok is).

Részletes eredmények:
14 év alatti lányok egyéni:
1. Dohányos Réka - Tótkomlós
2. Rácz Rebeka - Tótkomlós
3. Viniczai Angéla - Pitvaros

14 év alatti fiúk egyéni:
1. Lehoczki Martin - Tótkomlós
2. Takács Zsolt - Tótkomlós